behafarin
13 آذر 1401 - 19:26

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران: اشتباهات بدی در بازی انجام دادیم

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران پس از شکست مقابل گیتی‌پسند، گفت: در نیمه دوم انتظار می‌رفت که بازیکنان گیتی‌پسند به خاطر جوانی‌شان اشتباه کنند اما متاسفانه بچه‌های ما مرتکب اشتباه شدند و نتیجه را از دست دادیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علی آیشتین پس از شکست تیمش مقابل تیم هندبال گیتی‌پسند در رقابت‌های لیگ برتر آقایان کشور، اظهار داشت:‌ پیش‌بینی کرده بودیم که گیتی‌پسند تیم جوان و دونده‌ای دارد، ما نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم و با 2 امتیاز هم جلو بودیم، اما در نیمه دوم نتیجه را از دست دادیم.

وی افزود: در نیمه دوم انتظار می‌رفت که بازیکنان گیتی‌پسند به خاطر جوانی‌شان اشتباه کنند، اما متاسفانه بچه‌های ما مرتکب اشتباه شدند.

سرمربی هندبال نفت و گاز گچساران تصریح کرد: ما در 2 دقیقه ابتدایی نیمه دوم به خاطر مسائل فنی یک بازیکن کمتر داشتیم و گیتی‌پسند جلو افتاد و روال بازی از دست ما خارج شد.

وی ضمن تبریک به تیم هندبال گیتی‌پسند خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در نیمه دوم اشتباهاتی را مرتکب شدند که در شرایط عادی انجام نمی‌دادند، امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این شکست را جبران کنیم.

آیشتین با اشاره به افت آمادگی جسمانی بازیکنانش در نیمه دوم این مسابقه گفت: متاسفانه تیم ما خیلی دیر بسته شد و کمتر از یک هفته برای آماده‌سازی فرصت داشتیم و همین معضل الان دارد خودش را نشان می‌دهد و هر چه به پایان نیم‌فصل نزدیک می‌شویم، بدن بازیکنان در حال تحلیل رفتن است. از طرف دیگر 4 تن بازیکنان اصلی ما مصدوم بودند و بازی امروز حضور نداشتند. امیدوارم در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری فراهم شود.

انتهای پیام/170/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 897085