behafarin
14 آذر 1401 - 11:20

جمشیدی: هیئت رئیسه صلاح بداند، سه‌شنبه تایخ پیشنهادی برگزاری انتخابات گلف را اعلام می‌کنیم

دبیرکل فدراسیون گلف گفت: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فردا برگزار می‌شود که در آن تاریخ پیشنهادی برگزاری مجمع تعیین می‌شود.

مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: با توجه به پایان دوره چهارساله ریاست عزیزی، بر اساس مفاد اساسنامه لازم بود فدراسیون وارد دوره سرپرستی شود و با حکم وزیر ورزش، کاظمی به عنوان سرپرست انتخابات شد تا در انتخابات از عدالت یکسان برخوردار شویم و همه کاندیداها چه عزیزی و چه سایر کاندیداها در شرایط برابر قرار بگیرند.

 

وی تاکید کرد: تقویم عملیاتی و اجرایی فدراسیون در دوران سرپرسی کماکان در حال اجرا است و تمام تلاش خود را انجام دادیم تا برنامه و تقویم فدراسیون را با همان روالی که ازابتدای سال داشتیم تا پایان سال ادامه دهیم و چه انتخابات برگزار شود و چه نشود کارها با حضور سرپرست در حال انجام است.

جمشیدی گفت: سوپر لیگ در بخش مردان با حضور 7 تیم قرعه کشی شد و بازی‌ها تا هفته سوم انجام شده و مسابقات گلف کشوری بانوان بالای 18 سال با حضور 40 نفر از 10 استان برگزار شد. با توجه به اینکه برخی از بزرگان این رشته در این دوره حضور نداشتند شاهد حضور چهره‌های جدید بودیم که این نشان می‌دهد گلف در بحث جامعه آماری به خصوص بانوان در حال توسعه است و بیش از پیش مورد اقبال بانوان است.

دبیرکل فدراسیون افزود: گلف رشته‌ای است که در آن توازن جنسیتی تقریبا رعایت شده و در گلف و انجمن‌های واسطه توازن جنسیتی وجود دارد و جامعه آماری ما در هر پنج رشته چه در بحث همگانی و قهرمانی و چه تخصصی و داوری متوازن است.

وی در خصوص زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون گلف، گفت: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فردا برگزار می‌شود که در آن تاریخ پیشنهادی برگزاری مجمع تعیین می‌شود و چنانچه هیئت رئیسه صلاح بداند که انتخابات برگزار شود با توجه به مفاد اساسانامه و طبق فواصل تعیین شده انشالله در ماه‌های آینده مجمع انتخابات فدراسیون را داشته باشیم. از طرف وزارت ورزش مکاتبات لازم انجام شده و این مجوز را به ما دادند که تاریخ پیشنهادی خود را ارائه دهیم.

دبیرکل فدراسیون تاکید کرد: چه انتخابات برگزار شود و چه به تاخیر بیفتد، موظف هستیم برنامه عملیاتی فدراسیون را برگزار کنیم. مشکلاتی در این راستا داریم که مربوط به بودجه است و این موضوع تنها گریبان گیر گلف هم نیست و مربوط به همه فدراسیون‌ها است. امیدوارم در بحث بودجه تامین اعتبار کنیم. بخشی از بودجه را به عنوان سایر درآمد و کمک مردمی و بخشی هم کمک وزارت و کمیته تامین می‌کنیم تا سایر برنامه‌های فداسیون شامل اردوها و مسابقات کشوری و کلاس مربیگری و داوری را داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 897744