behafarin
31 شهریور 1401 - 18:27

راهپیمایی مردم ورامین در محکومیت تحرکات اغتشاشگران برگزار شد

عصر امروز مردم ولایت مدار ورامین با برگزاری راهپیمایی از میدان امام حسین(ع) ورامین به سمت میدان امام(ره)، تحرکات اغتشاشگران در روزهای اخیر را به شدت محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، عصر امروز مردم ولایت مدار و انقلابی ورامین در پی حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه از میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین به سمت میدان امام خمینی(ره) حرکت کرده و راهپیمایی کردند.

راهپیمایان در طول مسیر، شعارهایی از قبیل علمدار ولایت ورامین به فدایت، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آشوبگر سر دادند.

مردم همیشه در صحنه ورامین بار دیگر به خیابان ها آمدند و با شعارهایی که علیه آشوبگران سر دادند صف شان را از صف آشوبگران و اغتشاشگران جدا کردند و ثابت کردند که پای این نظام و انقلاب اسلامی تا آخر می مانند و ایستاده اند‌.

حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان این راهپیمایی، اظهار کرد: ورامینی که ۱۵ سال در دوران رژیم شاه به خاطر ولایت مداری و دفاع از مرجعیت تازیانه های ساواک را تحمل کرد و بهترین جوانان را تقدیم انقلاب کرد و در عرصه های مختلف، به میدان آمد و نه تنها ولاتیمداری‌اش را ثابت کرد بلکه به تهران رفتند و گفتند مگر ما مرده باشیم که به امام اهانت کنند و در برابر داعش نیز بهترین عزیزانشان را تقدیم کردند، حال اگر عده ای فکر می کنند می توانند این ولایت مداری را از ملت ایران اسلامی بگیرند کور خوانده‌اند.

وی گفت: دیروز در همین ساعات عده ای در همین خیابان ها جولان دادن و دست به آشوب زدند، معتقدیم که این جوانان ناآگاه هستند و حیف است که این جوانان بازیچه دشمنان و آشوبگران شوند، باید خط خودشان را از صف آشوبگران جدا کنند‌.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی آشوبگران را شناسایی کرده و می‌کنند و مردم ورامین هرگز از آنها نخواهد گذشت.

امام جمعه موقت ورامین گفت: هر کسی با جریان فتنه همکاری کند در واقع در زمین آنان بازی می‌کند و هر کسی خودش را جدا کند ولایت مدار است.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷

منبع: فارس
شناسه خبر: 752108