behafarin
18 بهمن 1401 - 11:50

برنامه های فرهنگی دانشگاه تهران به مناسبت دهه فجر اعلام شد

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از برگزاری مسابقات و اکران فیلم‌های منتخب جشنواره تئاتر و فیلم فجر در دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، دکتر محمدرضا اخضریان کاشانی پیرامون برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: برنامه‌های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت قعالان فرهنگی دانشگاه تهران طی برگزاری جلسات متعدد برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

وی با اشاره به تبلیغات محیطی به صورت گسترده در سطح دانشگاه تهران و برخی خیابان‌های اطراف دانشگاه، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های دهه مبارک فجر، برگزاری مسابقه قرآنی با محوریت حفظ و آشنایی با مفاهیم سوره مبارکه فجر است.

اخضریان کاشانی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی فجر در دو بخش دانشجویی و کارکنان از دیگر برنامه‌های این روزها است، افزود: به دنبال آن هستیم، ۵ شب شعر و موسیقی انقلاب توسط کانون‌های موسیقی دانشگاه تهران برگزار شود.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تاکید کرد: برگزاری جلسات با فعالین فرهنگی انجمن‌های علمی دانشجویی و کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی، برگزاری جلسات با اساتید مشاور انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی از جمله برنامه‌های دهه فجر به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه در صدد رایزنی با چندین تهیه کننده فیلم های منتخب جشنواره فجر هستیم که در این ایام در تالار چمران اکران شود، ادامه داد: همچنین یکی دیگر از برنامه‌ها اکران‌های متعدد تئاتر فجر در تالار مولوی دانشگاه تهران است.

همچنین دکتر اخضریان کاشانی از برپایی نمایشگاه آثار ادبی، فرهنگی و هنری ویژه دانشجویان و کارکنان در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران نیز خبر داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1024360