behafarin
13 آذر 1401 - 19:46

فرمانده سپاه فتح: ملت ایران با اتحاد و همدلی دشمن را شکست می‌دهد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ملت با بصیرت و دشمن‌شناس ایران با اتحاد و همدلی دشمن را در این جنگ ترکیبی نیز شکست می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار حمید خرمدل امروز در همایش متنفذین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی استعمار و استکبار چون دیگر منافع خود را با ایران مستقل در خطر می‌دیدند، دشمنی را آغاز کرده و برای لحظه‌ای دست از دشمنی نکشیدند.

وی با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا و انگلیس و‌ هم پیمانان آنها  با ایران سابقه تاریخی دارد، عنوان کرد: جالب است حرف از حقوق بشر می‌زنند ولی ذره‌ای به انسانیت اعتقاد ندارند و در طول تاریخ ظلم‌هایشان به ملت‌های مختلف فراموش نشدنی است.

خرمدل ابراز کرد: به عنوان یک سرباز کوچک از مردم فهیم و با بصیرت استان که در این چند ماه انقلاب دوستی خود را نشان داده و‌ تحت تاثیر فضاسازی‌ها و روایت‌های دروغ شبکه‌های بیگانه قرار نگرفتند، تشکر می‌کنم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه آمریکا دنبال سلطه بر ایران است، افزود: بوش پدر نظریه دهکده جهانی را مطرح کرد و قطعاً خان و رئیس این دهکده باید آمریکا باشد که تعیین کنند مردم چگونه بپوشند و بخورند و زندگی کنند.

خرم‌دل تصریح کرد: سه چالش اساسی در مقابل آمریکا است؛ یکی چالش نظامی که روسیه به شدت در مقابل آمریکا صف‌آرایی کرده است و اوکراین به نیابت از غرب در مقابل روسیه است. دو چالش اقتصادی که چین در مقابل آمریکا است. و سه تمدن فرهنگی که ایران در مقابل آمریکا است.

وی به دیدگاه‌های برخی از اندیشمندان و بزرگان آمریکایی درباره ایران اشاره کرد و گفت: یکی از اندیشمندان آمریکایی گفته است منطقه‌ای مهمتر از ایران در نقشه جهان وجود ندارد و نباید اجازه دهیم وضعیتی پیش آید که ایران به به گذشته خود برگردد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ایران اسلامی از تنگناهای اقتصادی عبور خواهد کرد و عظمت و شکوه انقلاب هر روز عالم گیرتر می‌شود 

خرمدل با تاکید بر اینکه شعار همیشگی ما «مرگ بر دیکتاتور» است، افزود: ما با «دیکتاتور» جنگیدیم، با نابرابری جنگیدیم و هدف انقلاب ما نابودی نابرابری و «دیکتاتور» بود، حالا می‌خواهند با مغالطه به خودمان بگویند دیکتاتور.

وی تاکید کرد: در هیچ کشوری در دنیا مثل جمهوری اسلامی ایران استقلال وجود ندارد حتی همین آمریکا که می‌خواست بعد از برجام، برجام نظامی را علیه ایران اجرا کند قدرت نظامی ایران چنان است که تمام دنیا از آن می‌ترسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 897095